Produkty

169,00 
279,00 
279,00 
279,00 
129,00 
99,00 
99,00 
599,00 
499,00 

Dekoracyjne panele akustyczne na ścianie

Dekoracyjne panele akustyczne ścienne i sufitowe dla wymagających

Jesteśmy specjalistami w zakresie akustyki, dlatego wprowadziliśmy na rynek niezawodne panele akustyczne, które z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. W naszej ofercie można odszukać szeroki zakres paneli akustycznych we wszystkich wariantach – wyposażają się u nas właściciele domów prywatnych, studiów nagraniowych, a nawet sal koncertowych i podobnych obiektów. Niezależnie od przeznaczenia, klienci ci mogą odszukać u nas dokładnie to, czego potrzebują!   Stawiamy na jakość, niezawodność oraz innowacyjne rozwiązania, które pozwalają się cieszyć prawidłową akustyką w dowolnym pomieszczeniu. Zależy nam na tym, aby wyposażone w nasze panele dźwiękochłonne domy, kluby i sale koncertowe zapewniały doskonałą, niezakłóconą jakość dźwięku, a cel ten osiągamy poprzez dużą dbałość o doskonałe parametry techniczne oferowanego przez nas wyposażenia. Oferujemy panele akustyczne dekoracyjne w wielu, wyspecjalizowanych wariantach, dlatego dobranie ich zgodne z przeznaczeniem nie powinno stanowić najmniejszego problemu!

   

Wysoka funkcjonalność i estetyczne wykonanie – poznaj zalety naszych dekoracyjnych paneli akustycznych!

Zdajemy sobie sprawę z tego, że sprawna akustyka to podstawa. Wiemy jednak, że wcale nie musi to zmuszać do zrezygnowania ze stylowego i cieszącego oczy wyglądu danego pomieszczenia. W naszej ofercie odszukać można panele akustyczne dekoracyjne, które wyróżniają się nie tylko nieprawdopodobną funkcjonalnością, ale i bardzo estetycznym, przyciągającym wzrok wyglądem. Asortyment firmy Bluetone obejmuje szeroki zakres różnorodnych wzorów i wariantów kolorystycznych takich paneli.  Kładziemy duży nacisk na designerskie i nowatorskie podejście – sięgając po nasze panele akustyczne ozdobne, można nadać danemu pomieszczeniu świeżości oraz atrakcyjnego wyglądu, na który zasługuje. Z uwagi na pełen asortyment zróżnicowanych designów, można łatwo wprowadzić je do przestrzeni swojego studia lub mieszkania, bez rujnowania jego wystroju. Wręcz przeciwnie – nasze panele akustyczne dekoracyjne stanowią bardzo atrakcyjną wizualnie ozdobę oraz pełnoprawny element wystroju wnętrz.

    panele akustyczne ścienne - panele akustyczne sufitowe  

Jakie korzyści przynosi poprawa akustyki pomieszczenia?

Przed dokonaniem zakupu warto zastanowić się nad tym, jakie są największe korzyści poprawienia akustyki pomieszczenia. Zalet zastosowania paneli akustycznych jest naprawdę wiele, jednak do najistotniejszych z nich można zaliczyć:
 
  • stworzenie bardziej komfortowych i wyizolowanych warunków do słuchania muzyki,
  • znaczna redukcja niechcianego pogłosu oraz ogólnego hałasu w pomieszczeniu,
  • odczuwalna poprawa jakości dźwięku słuchanej muzyki,
  • ograniczenie wydostającego się z pomieszczenia dźwięku, wyciszenie.
  Rzecz jasna, trzeba mieć na uwadze to, że dla określonych efektów dobrane muszą być odpowiednie dla nich panele akustyczne. W zależności od problemu występującego w danym pomieszczeniu dobiera się nieco inne rodzaje paneli i towarzyszących im akcesoriów. Warto pamiętać także o ich prawidłowym rozmieszczeniu i montażu. Podstawą są panele akustyczne ścienne, które rozkłada się w miejscach uzależnionych od zestawu grającego, a także normalnej pozycji odsłuchowej przebywających w danym pomieszczeniu osób. Biorąc pod uwagę te parametry, ustala się optymalne miejsca, na których panele akustyczne ścienne będą następnie umieszczane. Często towarzyszą im panele akustyczne sufitowe, uzupełniające cały układ. Działają one na zasadzie identycznej co panele akustyczne na ścianę, dlatego stanowią opcję, którą zawsze powinno się wziąć pod uwagę.

   

Panele akustyczne – jakie rodzaje paneli wygłuszających można znaleźć w naszej ofercie?

Firma Bluetone dysponuje szerokim zakresem wyspecjalizowanych paneli akustycznych, które pozwolą cieszyć się zupełnie nową jakością dźwięku i niezawodnym wygłuszeniem. Zarówno panele akustyczne na ścianę, jak panele akustyczne sufitowe, które odszukać można w naszej ofercie, dostępne są w konkretnych, dopasowanych do określonych potrzeb wariantach. 
 
  • Panele akustyczne wygłuszające – ich głównym celem jest zniwelowanie pogłosu, występującego w danym pomieszczeniu hałasu, a także zapobiegnięcie wydostającego się z niego dźwięku. 
  • Panele akustyczne rozpraszające – nazywane także dyfuzorami akustycznymi, są one przydatne przede wszystkim w podnoszeniu jakości dźwięku w danym pomieszczeniu.
  • Panele akustyczne hybrydowe łączą one w sobie funkcje wcześniej wymienionych, aby zapewnić kompleksową poprawę akustyki w wybranej sali bądź pokoju.
  Stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość, jednak sięgając po naszą ofertę, można spodziewać się także zaskakująco przystępnych przedziałów cenowych. Aby skorzystać z wysokiej jakości paneli firmy Bluetone, wcale nie trzeba przepłacać, dlatego serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Warto bliżej zapoznać się z pełnym asortymentem produktów, jaki znajduje się na naszym wyposażeniu. Są to wysokiej klasy panele akustyczne wygłuszające, hybrydowe, dyfuzory akustyczne oraz dodatkowe elementy wyposażenia, które wspomagają ich działanie, jak na przykład pułapki basowe.

   

Oferta na panele akustyczne od Bluetone na tle konkurencji

Zastanawiając się nad zakupem najlepszych dostępnych paneli akustycznych, koniecznie trzeba zaznajomić się z naszą ofertą. Tutaj odszukać można wszystko to, co niezbędne do poprawy akustyki pomieszczenia. Panele akustyczne ścienne oraz panele akustyczne sufitowe we wszystkich wariantach. Dbamy o to, aby nasze produkty zadowalały klientów pod każdym względem. Są one przystępne, wyjątkowo solidne i wyróżniają się świetnymi parametrami rozpraszania, bądź tłumienia dźwięku. Oferujemy wysokiej klasy panele akustyczne wygłuszające, hybrydowe, dyfuzory i wiele więcej. Bardzo ważny jest dla nas także stylowy wygląd oferowanych przez nas paneli. Są one nie tylko funkcjonalne, ale i bardzo atrakcyjne pod względem wizualnym, dlatego nie zaburzą estetyki pomieszczenia. Panele akustyczne dekoracyjne to doskonały sposób na przyozdobienie danego wnętrza i nadania mu wyjątkowego charakteru. Warto wspomnieć także o starannie dobranych materiałach, z jakich wykonane są oferowane przez nas panele dźwiękochłonne. Są to tworzywa dźwiękochłonne z a testowanych materiałów, ekologiczne oraz bezpieczne dla człowieka. Szerokopasmowe absorbery dźwięku pozwalają na skuteczną absorpcję dźwięku, dlatego nasze panele akustyczne można stosować nawet w najbardziej wymagających pomieszczeniach. Pełen komplet paneli akustycznych po odpowiednim rozmieszczeniu i montażu z pewnością przyniesie wyraźnie odczuwalne efekty, które usatysfakcjonują nawet audiofila. Bluetone to firma, na której można polegać – nasze wysokie standardy techniczne i profesjonalne podejście sprawiają, że oferowane przez nas panele akustyczne stanowią doskonały wybór dla każdego entuzjasty dobrego brzmienia. Duży nacisk zarówno na styl, jak i praktyczne aspekty naszego wyposażenia sprawia, że dostępne u nas panele akustyczne sufitowe oraz panele akustyczne na ścianę to funkcjonalne, modne uzupełnienie pomieszczenie, w które warto zainwestować.

   

Panele akustyczne od Bluetone – dlaczego warto postawić na nasz asortyment?

Odpowiednia akustyka domu jest bardzo ważna i nie powinno się je bagatelizować. Kwestia ta jest jeszcze bardziej istotna w przypadku studiów nagrań i innych miejsc, gdzie jakość uzyskanego dźwięku jest kluczowa. Wyciszając ściany oraz sufit można nie tylko ułatwić życie swoim sąsiadom – wysokiej klasy panele akustyczne pozwolą cieszyć się odczuwalnie wyższą klasą dźwięku, dlatego warto rozważyć zainwestowanie w nie. Różnica pomiędzy panelami akustycznymi z górnej półki a ich mniej wysokojakościowymi odpowiednikami jest wyraźnie wyczuwalna, szczególnie dla wprawnego ucha. Nie ma sensu decydować się na półśrodki, gdy panele akustyczne Bluetone są praktycznie na wyciągnięcie ręki – łatwe zamówienie oraz przystępna cena sprawiają, że szybko wprowadzić można je do wybranego wnętrza. Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego zawsze dokładamy wszelkich starań, aby rezultaty zapewnione przez nasze panele akustyczne spełniły wszystkie oczekiwania!