ROZWIĄZANIA DLA DOMU I STUDIA

Akustyka wnętrza to ostatni i jednocześnie najważniejszy element toru odsłuchowego, który ma wpływ na końcowy kształt brzmienia. Poprawnie wykonana adaptacja akustyczna pomieszczenia powoduje redukcję pogłosu oraz zapewnia kontrolę nad niekorzystnymi odbiciami fal. W trosce o jak najwierniejsze odwzorowanie dźwięku, firma Bluetone opracowała serię paneli i dyfuzorów akustycznych do domów, sal koncertowych, klubów muzycznych oraz obiektów użyteczności publicznej.

JAKOŚĆ I ESTETYKA

wykres pochłaniania dźwięku

W ofercie firmy znajdują się panele akustyczne, dyfuzory Schroedera 1D i 2D, pułapki basowe, panele binarne oraz hybrydowe ustroje pochłaniająco-rozpraszające. Produkty Bluetone łączą w sobie ponadprzeciętną estetykę i bezkompromisową jakość wykonania.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oraz wymaganiom naszych klientów realizujemy także zamówienia na ustroje akustyczne dostosowane do indywidualnych potrzeb danego pomieszczenia.

INNOWACJA

Seria ustrojów akustycznych Bluetone to efekt innowacyjnego podejścia do zagadnienia adaptacji akustycznej. Dzięki nowatorskim rozwiązaniom technicznym oraz bardzo precyzyjnemu wykonaniu wykazują one znacznie wyższą efektywność od innych produktów dostępnych na rynku. Wysoka skuteczność produktów Bluetone została potwierdzona badaniami w akredytowanym laboratorium akustyki.