Zadbaj o akustykę w swoim pomieszczeniu i usłysz więcej…

Akustyka wnętrza to ostatni i jednocześnie jeden z najistotniejszych elementów toru odsłuchowego, który ma kluczowy wpływ na końcowy kształt brzmienia. Poprawnie wykonana adaptacja akustyczna pomieszczenia powoduje redukcję pogłosu oraz zapewnia kontrolę nad niekorzystnymi odbiciami fal. W trosce o jak najwierniejsze odwzorowanie dźwięku, firma Bluetone opracowała serię paneli akustycznych przeznaczonych do adaptacji studiów nagrań, kin domowych, sal koncertowych, a także klubów muzycznych oraz obiektów użyteczności publicznej.

Dowiedz się więcej
panele akustyczne WaveFuser Wood

Ustroje na wymiar

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i wymaganiom naszych Klientów oferujemy możliwość stworzenia własnego ustroju dostosowanego do indywidualnych potrzeb adaptowanego pomieszczenia. W oparciu o przesłaną specyfikację oraz wymagania klienta jesteśmy w stanie kompleksowo zaprojektować oraz wykonać dowolny panel akustyczny lub dyfuzor. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu

Doradztwo online

Chcesz kupić panele do swojego domu lub studia, ale nie wiesz, które z nich będą odpowiadały twoim potrzebom i gdzie je zamontować ? Nie martw się, jesteśmy tutaj aby ci pomóc. W Bluetone Acoustics nie tylko oferujemy wysokiej jakości ustroje do adaptacji wnętrz, ale także zapewniamy fachowe doradztwo w kwestiach wyboru oraz montażu. Z nami zaadaptujesz swój pokój, mając gwarancję, że użyłeś właściwych produktów. Wypełnij formularz i dowiedz się więcej.

- Formularz porady akustycznej
Dyfuzor Skyline sosna

SKLEP ONLINE

NASI KLIENCI

Do tej pory mieliśmy przyjemność współpracować z setkami zadowolonych klientów indywidualnych oraz biznesowych z całej Europy. Dołącz do tego grona już dziś. Nasze produkty wybrali m.in.:

oraz wielu innych….