ROZWIĄZANIA DLA DOMU I STUDIA

Akustyka wnętrza to ostatni i jednocześnie jeden z najistotniejszych elementów toru odsłuchowego, który ma kluczowy wpływ na końcowy kształt brzmienia. Poprawnie wykonana adaptacja akustyczna pomieszczenia powoduje redukcję pogłosu oraz zapewnia kontrolę nad niekorzystnymi odbiciami fal. W trosce o jak najwierniejsze odwzorowanie dźwięku, firma Bluetone opracowała serię paneli i dyfuzorów akustycznych do domów, sal koncertowych, klubów muzycznych oraz obiektów użyteczności publicznej.

wykres pochłaniania dźwiękuW ofercie firmy znajdują się:

Szeroka gama oferowanych produktów pozwala kompleksowo i elegancko wyposażyć adaptowane pomieszczenie według potrzeb i indywidualnych preferencji Klienta.

JAKOŚĆ I ESTETYKA

Produkty Bluetone łączą w sobie estetykę i nowoczesny design z precyzją i jakością wykonania. Do produkcji naszych wyrobów używamy tylko najwyższej klasy drewna oraz materiałów i komponentów, które uzyskały odpowiednie atesty i są bezpieczne w użyciu. Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości produktów do kształtowania akustyki wnętrz, wytwarzanych w oparciu o nowatorskie rozwiązania i technologie produkcyjne. Nasza wiedza i doświadczenie to pewność, że oferowane przez nas produkty spełnią wszystkie wymagania i zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

OFERTA INDYWIDUALNA

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i wymaganiom naszych Klientów oferujemy możliwość stworzenia własnego ustroju dostosowanego do indywidualnych potrzeb adaptowanego pomieszczenia. W oparciu o przesłaną specyfikację oraz wymagania klienta jesteśmy w stanie kompleksowo zaprojektować oraz wykonać dowolny panel akustyczny lub dyfuzor. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu