Ul. Szeroka 40, 66-615 Dąbie, PL

Bluetone MEDIA
NIP: 9291709994
tel: +48 507037275
fax. 68 353-58-66
email: info@bluetone.pl

Foreign customers:
shop@bluetone.pl

Często zadawane pytania

FAQ – przeczytaj zanim do nas napiszesz.

Jakie są koszty wysyłki towaru ze sklepu ?
Cena wysyłki uzależniona jest od całkowitej wagi oraz rozmiaru paczki. Całkowity koszt dostawy zostanie wyświetlony w podsumowaniu Twojego zamówienia. Zamówienia na sumę powyżej 1000 zł wysyłamy za darmo.
Jakie formy płatności dostępne są w sklepie on-line ?
W naszym sklepie zapłacić można przelewem bankowym lub kartą kredytową. Akceptujemy również transfery pieniężne Paypal. Obsługę płatności on-line zapewnia serwis transferuj.pl
Jak długo trwa dostawa przesyłki ?
Orientacyjny czas dostawy zależy od aktualnej dostępności wybranych towarów. Produkty dostępne na magazynie wysyłamy najpóźniej na następny dzień. W przypadku produktów chwilowo niedostępnych czas wysyłki może przedłużyć się do 5 dni roboczych.
Czy wysyłacie zamówienia za granicę ?
Tak, realizujemy także wysyłki za granicę. W celu ustalenia kosztów prosimy o kontakt mailowy: info@bluetone.pl lub skorzystanie z naszego formularza dla klientów.
Jak długo trwa okres gwarancyjny na zakupione produkty ?
Na każdy produkt zakupiony otrzymujesz 24 miesięczną gwarancję. Gwarancja obejmuje wady fabryczne, natomiast nie obejmuje defektów powstałych na skutek niewłaściwego używania towaru. Pamiętaj o tym by zachować paragon lub potwierdzenie dokonania zakupów w naszym sklepie.
Czy mogę oddać zakupiony produkt ?
Gwarantujemy prawo odstąpienia od umowy i tym samym zwrotu zamówionego towaru bez podania przyczyny. Odstąpić od umowy można w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Towar nie spełniający Państwa oczekiwań należy przesłać do Bluetone na własny koszt.

Wyślij nam wiadomość