projekt akustyczny

Oferta indywidualna

PRODUKTY DOSTOSOWANE DO POTRZEB

Oprócz standardowej oferty dostępnej w naszym sklepie online, projektujemy oraz wykonujemy ustroje akustyczne na indywidualne zamówienie, według specyfikacji dostarczonej przez Klienta. Mogą być one wykonane z uwzględnieniem wszelkich ograniczeń i dostosowane do potrzeb konkretnego pomieszczenia odsłuchowego. Jesteśmy w stanie wykonać dowolny ustrój o określonych wymiarach i kolorystyce.

USTROJE AKUSTYCZNE NA WYMIAR
ploter cnc

Oferowane przez nas dyfuzory oraz panele akustyczne wykonywane są z wysokiej jakości, w 100 % naturalnego drewna, które jest cięte oraz obrabiane przy użyciu nowoczesnych ploterów CNC co jest gwarancją dokładnego spasowania elementów. Szeroka gama dostępnych kolorów lakieru oraz materiałów wykończeniowych zapewnia niemal nieograniczone możliwości tworzenia indywidualnych kompozycji dostosowanych do wystroju oraz charakteru adaptowanego wnętrza.

BEZPŁATNA POMOC I DORADZTWO

projekt adaptacji akustycznej

W oparciu o przesłaną dokumentację oraz rysunki i zdjęcia oferujemy bezpłatną analizę akustyczną oraz fachowe doradztwo przy projektowaniu wnętrz studyjnych, kin domowych itp. W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego.