Ustroje dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów realizujemy indywidualne projekty ustrojów akustycznych, które tworzymy w oparciu o przesłaną przez Klienta specyfikację. Mogą być one wykonane z uwzględnieniem wszelkich ograniczeń i dostosowane do konkretnych potrzeb danego pomieszczenia odsłuchowego oraz uwzględniać indywidualne preferencje dotyczące wielkości czy wykończenia.

produkcja ustrojów akustycznych

Twój pomysł – nasze wykonanie

Czasem zdarza się, że panel w standardowym wymiarze lub kolorze nie pasuje do określonego wnętrza. Nie przejmuj się, wykonamy dla ciebie panel tak, aby pasował on do charakteru twojego pokoju i dobrze komponował się z jego wystrojem. Możesz zmienić kolor, rozmiar a nawet materiał, z którego wykonany jest ustrój. Możliwości indywidualnej kreacji są niemal nieskoczone. Skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji.

OFERTA dla firm

W ramach prowadzone działalności realizujemy zlecenia dla firm budowlanych, generalnych wykonawców, właścicieli obiektów oraz inwestorów indywidualnych w zakresie dostawy ustrojów akustycznych wykonanych zgodnie z przesłaną dokumentacją. Zapewniamy pełną obsługę procesu wraz ze spełnieniem wszystkich wymogów jakościowych, a w razie potrzeby, oferujemy fachową pomoc i doradztwo. Dysponujemy rozbudowanym nowoczesnym parkiem maszynowym pozwalającym na sprawną i dokładną produkcję nawet najbardziej skomplikowanych projektów przy zachowaniu wysokiej powtarzalności produkcji.