projekt akustyczny

Ustroje akustyczne na wymiar

PRODUKTY DOSTOSOWANE DO INDYWIDUALNYCH POTRZEB

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów realizujemy indywidualne projekty ustrojów akustycznych, które tworzymy w oparciu o przesłaną przez Klienta specyfikację. Mogą być one wykonane z uwzględnieniem wszelkich ograniczeń i dostosowane do konkretnych potrzeb danego pomieszczenia odsłuchowego oraz uwzględniać indywidualne preferencje dotyczące wielkości czy wykończenia.

cnc

OFERTA DLA WYKONAWCÓW

Realizujemy zlecenia dla firm budowlanych, generalnych wykonawców, właścicieli obiektów oraz inwestorów indywidualnych w zakresie dostawy ustrojów akustycznych. Realizujemy prace na bazie projektów własnych lub opracowanych i dostarczonych przez Klientów. Zapewniamy pełną obsługę procesu wraz ze spełnieniem wszystkich wymogów jakościowych, a w razie potrzeby, oferujemy fachową pomoc i doradztwo. Dysponujemy rozbudowanym nowoczesnym parkiem maszynowym pozwalającym na sprawną i dokładną produkcję nawet najbardziej skomplikowanych projektów przy zachowaniu wysokiej powtarzalności produkcji.

JAKOŚĆ NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Oferowane przez nas produkty wykonywane są z wysokiej jakości materiałów, które spełniają wymagania dotyczące niepalności oraz bezpieczeństwa dla zdrowia. Poszczególne części składowe ustrojów akustycznych są obrabiane przy użyciu nowoczesnych ploterów CNC, co jest gwarancją powtarzalności i dokładnego spasowania elementów. Szeroka gama dostępnych materiałów oraz lakierów wykończeniowych zapewnia niemal nieograniczone możliwości tworzenia indywidualnych kompozycji dostosowanych do wystroju oraz charakteru adaptowanego wnętrza.

BEZPŁATNA POMOC I DORADZTWO

projekt adaptacji akustycznej

W oparciu o przesłane rysunki lub zdjęcia oferujemy bezpłatną analizę akustyczną pomieszczenia i określenie jego potrzeb w zakresie akustyki. W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego.