Wysyłka na terenie UE. Zadzwoń (+48) 507-037-275

Studio Spectrum

129,00 

Szerokopasmowy panel z wełny mineralnej przeznaczony do adaptacji studiów nagrań, kin domowych oraz dedykowanych pomieszczeń odsłuchowych. Zapewnia skuteczne tłumienie dźwięku w pełnym zakresie pasma akustycznego.

Wymiary: 100x50x10 cm

Wybierz kolor:

BeżowyBeżowyBrązowyBrązowyCzarnyCzarnyCzerwonyCzerwonyEcruEcruFioletowyFioletowyNiebieskiNiebieskiPomarańczowyPomarańczowyPopielPopielSzarySzaryZielonyZielonyZłotyZłoty
Wyczyść
SKU: brak Kategorie: ,

absorber akustyczny spectrumStudio Spectrum to studyjny absorber akustyczny o podwyższonych parametrach pochłaniania dźwięku w zakresie niskich tonów. Wnętrze panela wypełnione jest dedykowaną do zastosowań w akustyce wełną mineralną o gęstości 80kg/m3, która zapewnia efektywną szerokopasmową absorpcję dźwięku.

Instalacja paneli na ścianach oraz w narożnikach pomieszczenia pozwala znacznie zredukować rezonanse własne wnętrza, skrócić czas pogłosu oraz zapobiec powstawaniu efektu filtra grzebieniowego. Studio Spectrum to podstawowy panel stosowany w adaptacji akustycznej studiów nagrań, kin domowych, sal prób czy pokojów reżyserskich.

SPECYFIKACJA:

  • Zakres pochłaniania:  75 Hz – 16000 Hz
  • Klasa absorpcji:  A (DIN-Norm EN ISO 11654)
  • Rama:  drewno lite, wełna mineralna
  • Wymiary:  103 x 53 x 10 cm
  • Waga:  6kg

Produkt dostępny w 12 kolorach.

Kolor obicia

Beżowy, Brązowy, Czarny, Czerwony, Ecru, Fioletowy, Niebieski, Pomarańczowy, Popiel, Szary, Zielony, Złoty

Dane techniczne

Dostępne kolory