Wysyłka na terenie UE. Zadzwoń (+48) 507-037-275

Vocal Screen

399,00 

Składana ścianka dźwiękochłonna o wysokim współczynniku izolacyjności akustycznej. Zapobiega odbijaniu się fal dźwiękowych i powstawaniu hałasu. Zapewnia poprawę jakości nagrań mikrofonowych, pomaga zredukować pogłos oraz wyeliminować zniekształcenia w nagrywanym materiale.

Wybierz kolor:

BeżowyBeżowyBrązowyBrązowyCzarnyCzarnyCzerwonyCzerwonyEcruEcruFioletowyFioletowyNiebieskiNiebieskiPomarańczowyPomarańczowyPopielPopielSzarySzaryZielonyZielonyZłotyZłoty
Wyczyść
SKU: 00012 Kategoria:

Vocal Screen to mobilna ścianka akustyczna, której zadaniem jest tłumienie fal dźwiękowych i nie dopuszczenie do ich propagacji w pomieszczeniu. Ustawiona w pobliżu mikrofonu skutecznie eliminuje odbicia dźwięku od ścian, dzięki czemu nagrywany materiał jest przejrzysty i wolny od zniekształceń. Vocal Screen może służyć również jako przenośna przegroda dźwiękoizolacyjna chroniąca przed powstawaniem nadmiernego hałasu w pomieszczeniu. Znajdzie ona zastosowanie m.in. przy nagrywaniu śladów dźwiękowych, wokali oraz podkładów lektorskich.

Ścianka zbudowana jest z dwóch paneli rozkładających się pod maksymalnym kątem 180 stopni.  Wykonana z drewna konstrukcja z zewnątrz wykończona jest wytrzymałą, transparentną akustycznie tkaniną.  Zastosowany w niej materiał tłumiący o wysokiej gęstości zapewnia skuteczne pochłanianie również najniższych tonów.


SPECYFIKACJA:

  • Wymiary:  180 x 100 x 8 cm *
  • Waga:  20 kg
  • Zakres pochłaniania:  80 Hz – 16000 Hz
Kolor obicia

Beżowy, Brązowy, Czarny, Czerwony, Ecru, Fioletowy, Niebieski, Pomarańczowy, Popiel, Szary, Zielony, Złoty

Dostępne kolory

Dane techniczne